Kore Cilt ve Saç Bakım Kozmetik Markaları

Güney Kore Cilt Bakım, Saç Bakım, Güzellik, ve Kozmetik Markaları

Korendy Markalar

Medicube

Dermokozmetik cilt bakım

Mixsoon

Yalın ve özel içerikli ürünler

Torriden

Mikro moleküler içerikli ürünler

Moremo

Mucize saç bakımı

Anua

Hassas Cilt Bakımı

Round Lab

Hassas Cilt Bakımı

Amuse

Premium Vegan Makyaj

House of Hur

Cilt Bakımı Makyajla Buluşuyor

Beauty of Joseon

Geleneksel kraliyet bakımı

Kaine

Gençlik iksiri

Klairs

Temel hassas bakım

By Wishtrend

Sivilce, leke, nem bakımı

I'm From

Zengin doğal bakım

Dr.Ceuracle

Dermokozmetik bakım

Nineless

Sadece en etkili içerikler

Cosrx

Sorunlara özel bakım

Heimish

Arındırıcı Bakım

Jumiso

Onarıcı yatıştırıcı bakım

Itfer

Nemlendirme, aydınlık, gençlik

Rovectin

Temel hassas bakım

Ma:nyo

Aydınlatıcı Leke Bakımı

Some By Mi

Onarıcı leke cilt bakımı

Our Vegan

Hassas vegan bakım

Güney Kore'deki birçok kozmetik markası ile görüşüp, ürünlerini test edip ve değerlendiriyoruz, ardından satışa sunuyoruz. Çünkü Güney Kore ülkesinde bine yakın kozmetik markası ve on binlerce farklı cilt bakım ürünü var. Peki bunların içinde en iyi markalar, en kaliteli, en temiz içerikli ve en etkili ürünler hangileri? Cevabını sayfamızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ancak genel olarak bahsetmek gerekirse, Korendy Türkiye olarak Kore kozmetik markaları çeşitlerinin tüm dünyayı etkisi altına aldığının bilincindeyiz. Koreli kadınların güzelliklerinden yola çıkarak tüm dünyaya yayılmış olan bu sektör, Kore’nin son zamanlarda daha fazla takip edilmesine neden olmuştur. Tamamen doğal içeriklere sahip olan ürünleri ile tüm kadınların ilgisini çeken Kore kozmetiklerinin en sevilen ve garantili olanlarını derleyip Korendy Türkiye’de sizlerin hizmetine sunduk. En çok hangi markalar kullanılıyor, en sonuç veren ürünler hangileri gibi araştırmalarımız sonucu, birbirinden ünlü markaları size ulaştırmak için çalışmalarımızı tamamladık.

Korenin En İyi Kozmetik Markaları

Neden Kore kozmetiği diye soruları fazlasıyla alıyoruz. Güzelliğine ve bakımına önem veren pek çok insanın son zamanlarda internet motorlarında da en fazla aradıkları soru budur; “Kore Kozmetiğinin önemi nedir?” Bu anlamda bizlere de fazlasıyla soru geliyor.
Kore kozmetik markaları, cilde en iyi gelen doğal bileşenleri kullanarak ürünlerini hazırlar. Uzak Doğu’nun coğrafi özellik bakımından zengin doğal ürün çeşitliliğini Kore kozmetik firmaları yetkililerinin dikkatini çekmiş, özellikle kimyasaldan uzak durarak tamamen doğal ürün kullanmak isteyen insanlar için doğal içeriklere sahip ürünler hazırlamaya başlamıştır. Bunun yanı sıra yine Uzak Doğu’nun en sevilen ürünlerinden pirincin cilt üzerindeki faydaları saymakla bitmez. Pirinci her anlamda kullanan Kore, hazırlamış oldukları bakım ve güzellik ürünlerinde de bu ürüne bolca yer vermiştir. Cilt rengini açma, cildi güzelleştirme gibi faydalı etkileri pirinci Korendy Türkiye’de satışını yaptığımız pek çok ürünün içeriğinde bulmanız mümkün.

Ünlü Kore Kozmetik Markaları

Birçok Kore güzellik markası, vegan dostudur. Bu özellik hayvan dostlarının oldukça ilgisini çekmekte olup, kozmetik tercihlerinde hiçbir hayvansal deney yapmayan firmaları tercih etmelerine neden olmuştur. Böylelikle bu markalara güven her geçen gün artmaktadır. Elbette bu sadece tek bir özellik. Kore kozmetiğinin dünyaya bu kadar yayılmasının asıl nedeni, yukarıda da bahsettiğimiz gibi doğal içeriklere sahip olan bileşenlerin harmanlanması ve bir cildin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerin bu içeriklerle hazırlanmasıdır. Pirinç başta olmak üzere, avokado, zeytin özleri, yulaf ve akla gelebilecek tüm yararlı özleri Kore’ye ait olan çoğu güzellik ürünü çeşidinde bulabilirsiniz. 

Tüm Ciltler İçin Uygun Kore Bakım Markaları 

Her cilt tipi birbirinden farklıdır. Ve tabi her cildin ihtiyacı da farklıdır. Kuru ciltler neme doymak isterken yağlı ciltler ise fazla nemden kurtulmak ister. Bundan dolayı cildin ihtiyacını tam olarak karşılayabilmek için cilt tipinin çok iyi bilinmesi gerekir. Kuru, yağlı, karma, normal olarak belirlenmiş cilt tiplerinden hangisine sahipsiniz? Bunu bildikten sonra cildinizi ihtiyacını da daha iyi analiz edebilecek, bunca marka ve ürün arasından sizin için en uygununu da tercih etmiş olabileceksiniz.
Ancak bazı ürünler vardır ki, “tüm cilt tipleri için uygundur” ibaresi vardır üzerlerinde. Bu ürünler genel kullanıma uygun ürünler olup, herhangi bir alt özellik göstermeksizin her cildin rahatlıkla kullanılabileceği içeriklere sahiptir. Korendy Türkiye’de satışı yapılan birçok Kore markasının tüm ciltler için uygun ürünler hazırladığını görebilirsiniz. Bu tarz ürünlerin içeriğine baktığımız zaman doğal bitki özleri kullanılmasının yanı sıra tercih edilen bitkinin herhangi bir yan etkisi ya da olumsuz bir özelliği olmadığına dikkat edilir. Kuru ciltler kullandığında tersi bir etki ile karşılaşmayacakları gibi aynı şekilde yağlı ciltler için de durum aynı olmalıdır. Bundan dolayı daha titiz bir çalışma sonucu hazırlanmaktadır bu tarz ürünler. Tüm ciltler için uygun ürünler, daha ziyade normal cilt tipine sahip kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Neden Kore Cilt Bakım Markalarını Tercih Etmeliyim?

Çünkü Kore, güzellik ve kozmetik sektörüne hakim olmuş bir ülke olup, ürünlerinin vegan dostu olması, doğal bileşenlerle hazırlanması oldukça önem teşkil etmektedir. Cilt analizleri yaparak hazırlanan ürünlerin %90’ı tamamen doğal içeriklerden meydana gelmektedir. Bu da kullanıcılar tarafından güvenilir marka olma özelliği kazanılmasını sağlar. Ancak güven yalnızca içerikten oluşmaz elbette. Kullanılan ürünlerden sonuç almak o marka ve ürüne duyulan güveni en fazla artıran özelliklerdendir. Bundan dolayı Kore kozmetik markaları, kullanıcılar tarafından tam not alan cilt, saç, diş ürünleri ile son yılların en fazla güven yaratan markalarıdır. Korendy Türkiye ile satışını yaptığımız tüm markalar, Kore’de en fazla sevilen ve tercih edilen markalara aittir. İçerikleri doğal, vegan dostu, doğaya dost ürünlerin hakim olduğu markaları rahatlıkla tanıyabilir, içeriklerini öğrenebilirsiniz.

Kore Kozmetik ve Cilt Bakım Markaları