%100 Orjinallik ve Memnuniyet Garantisi Sevgi dolu samimi ve hizli korendy musteri hizmetleri

Sevgi dolu, samimi ve hızlı

Korendy Müşteri hizmetleri her sorunuza içtenlikle cevap verir. Korendy ürün satmak yada para kazanmak amacıyla sizi yanıltmaz. Korendy için en önemli hedef sizlerin doğru ürünleri kullanıp, fayda görmeniz ve memnun kalmanızı sağlamaktır.

Ayrıca, Korendy sadece ürün satmadan önce değil, sattıktan sonra da en samimi şekilde yardımcı olmayı prensip edinmiştir. Korendy müşteri memnuniyeti için bu sayfaya göz atabilirsiniz.

 Orijinal güvenle alacağınız kore cilt bakım ürünleri

%100 Orijinal Güney Kore 

Bütün Korendy cilt bakım ürünleri %100 orijinal Güney Kore üretimidir ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na kayıtlıdır. Korendy, ürünleri ya direkt markanın kendisinden ya da markanın ana dağıtımcısı üzerinden ithal eder, Korendy Türkiye deposuna en temiz ve özenli şekilde aktarır, depolar ve sizlere ulaştırır.

Sahte ürünleri nasıl anlayabilirim?
Bir ürünün ÜTS kaydının olması sahte olup olmamasını ortaya çıkarmaz. ÜTS'de barkod ile arama yapılır, fakat sahte ürünlere orijinal barkod çok kolaylıkla basılabilir. Bunun yerine sahte ürünlerin ambalaj kalitesine bakın, sahte ürün ambalajı düşük olduğu için çok kolay bir şekilde kendini ele verir. Ör. By Wishtrend markasına ait, bir e-ticaret platformu üzerinden satılan sahte ürünler, müşteri şikayeti üzerine satıştan kaldırılmıştır.

 sahte ürün örnekleri

Markanın Global Instagram veya websitesi üzerinden satıcıyı kontrol edin.
Global veya lokal yetkili distribütör firma ile iletişime geçip, internetten satan satıcının yetkili olup olmadığını sorgulayın.

Mutlaka resmi bir şirketten alın!
Ürünleri bir şahıstan değil Limited veya Anonim şirketi olan kurumsal bir websitesi üzerinden alın. Online pazaryerinden alacaksanız, satıcının bireysel değil kurumsal olmasına ve başarılı satıcı olmasına dikkat edin. Kurumsal şirketler genelde sahte ürün satma riskini kolay kolay alamacaklardır. Bunu anlamak için internet sitesinin iletişim sayfasına giderek şirket olup olmadığını kontrol edin. 

Sahte ürünlere hayır...


Sadece en seçkin kore kozmetik cilt bakım ürünleri

Sadece En Seçkin Ürünler 

Korendy Türkiye ürünleri belirlerken çok titiz bir şekilde çalışır. Her markanın bütün ürünlerini satmak yerine, en iyilerini seçer ve sonra Korendy ekibi ile test eder. Ürün seçerken ayrıca aşağıdaki kriterleri mutlaka göz önünde bulundurur:

  • İçerikleri saf ve zararsız mı? 
  • Hayvanlar üzerinde deney yapılmış mı?
  • Ürünler Kore'de ve dünya çapında popüler mi?
  • Sonuçları gerçekten etkili mi?

 roket kargo korendy'de 1-2 günde teslimat imkanı

Hızlı Gönderim

Siparişlerinizi genelde aynı gün veya bir sonraki gün paketleyip kargoya verir, birkaç gün içinde tüm Türkiye'ye ulaştırırız. Teslimat süreleri kampanya ve yeni stok dönemlerinde değişebilmektedir.