Cosrx, Jumiso, Round Lab, Torriden şimdi stoklarda!

%100 Orjinallik ve Memnuniyet Garantisi


 Orijinal güvenle alacağınız kore cilt bakım ürünleri

%100 Orijinal Güney Kore 

Müşteri olarak, ürünlerimizin sahtecilik iddialarıyla karşı karşıya kalması bizim için büyük bir endişe kaynağıdır. Bu yüzden, ürünlerimizin orijinalliği ve kalitesi konusunda şüphe duymanızı anlıyor ve bu konuda iç rahatlığı sağlamak istiyoruz.

Sağlık Bakanlığına bağlı ÜTS (Ürün Takip Sistemi) üzerinden kozmetik ürünlerin barkod numarası ile bildirimini kontrol edebilirsiniz; ancak, bu yöntem yalnızca ürünün sisteme bildirildiğini gösterir ve doğrudan orijinalliğinin kanıtı değildir.

Sağlık Bakanlığı, ürünlerin orijinalliğini doğrulamaz, sadece içeriği ve güvenliğiyle ilgili düzenlemelere uyulup uyulmadığını denetler. Bu nedenle, ürün bildiriminde bulunulması, ürünün orijinal olduğunu garantilemez.

Korendy olarak, Türkiye'nin en güvenilir kozmetik ürün satıcıları arasında yer almanın haklı gururunu taşıyoruz. Sadece Ürün Takip Sistemi'ne (ÜTS) kayıtlı olmakla kalmayıp, aynı zamanda tedarik ettiğimiz tüm ürünlerin orijinalliğini kesinlikle garanti ediyoruz.

Genel olarak kozmetik ürünlerin orijinal olup olmadığını anlamak için aşağıdaki yöntemleri takip edebilirsiniz:

Satıcının Güvenilirliğini Kontrol Edin:
Satın almak istediğiniz şirket uzun süredir piyasada mı? Uzun süredir satış yapıyor mu? Sosyal medya hesaplarında gerçek etkileşimler ve yüksek sayıda takipçisi var mı?

Korendy, piyasada uzun süredir faaliyet göstermektedir ve Güney Kore'den doğrudan, yetkili distribütörler aracılığıyla ya da Türkiye'deki yetkili satıcılardan ürün temin etmektedir. Güvenilirliğimizi doğrulamak için sosyal medya hesaplarımızı ve müşteri yorumlarımızı inceleyebilirsiniz:

Ürün Yorumlarına Bakın:
Satıcı pazar yerinde satıyorsa, bu satıcıdan satılan ürünler hakkında sahtelik veya zayıf yorumlar var mı? Satıcı kendi websitesinde satıyorsa, ürün memnuniyet yorumları mevcut mu?

Müşteri memnuniyeti Korendy için çok önemlidir. Ürünlerimiz hakkında yapılan yorumları inceleyerek, diğer müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz:

Ürün Paketlemesine Dikkat Edin:
Sahte ürünler genellikle çok kalitesiz baskıya sahiptir. Orijinal ürünler en kaliteli içeriğe sahiptir. Sahte ürünlerde genellikle son kullanma tarihi ve üretim numarası bulunmaz, orijinal ürünlerde ise bulunur.

Ör. By Wishtrend markasına ait, bir Trendyol üzerinden satılan sahte ürünler, müşteri şikayeti üzerine satıştan kaldırılmıştır. 

sahte ürün örnekleri

Lütfen dikkat: İnternette gördüğünüz ürün resmi ile gerçek ürün resmi/paketlemesi farklı olabilir. Çünkü kozmetik markaları ürünlerde zaman zaman tasarım güncellemesi yapar. Bu, sahte ürünlerin baskılarından uzaklaşmak veya daha çekici bir tasarıma geçmek için olabilir. Eğer orijinal satıcıların websitelerinde ürün ile size gelen ürün arasında küçük farklar varsa, bu genellikle satıcının yeni ürün resmini güncellemeyi unutmuş olmasındandır. En güncel resmi görmek için markanın kendi websitesi veya sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz.

Markanın Websitesindeki Yerel Satıcı Listesine Bakın:
Bazı markalar, yerel dağıtıcılarını (satıcıları) kendi websitelerinde listeler. Bu sayfalara bakarak yerel satıcıları görebilirsiniz.

Örneğin, Wishtrend sayfasını inceleyin: https://wishtrend.com/pages/our-store#:~:text=Skincity-,TURKEY,-Korendy

Mutlaka resmi bir şirketten alın!
Ürünleri bir şahıstan değil Limited veya Anonim şirketi olan kurumsal bir websitesi üzerinden alın. Online pazaryerinden alacaksanız, satıcının bireysel değil kurumsal olmasına ve başarılı satıcı olmasına dikkat edin. Kurumsal şirketler genelde sahte ürün satma riskini kolay kolay alamacaklardır. Bunu anlamak için internet sitesinin iletişim sayfasına giderek şirket olup olmadığını kontrol edin.


 Sevgi dolu samimi ve hizli korendy musteri hizmetleri

Sevgi dolu, samimi ve hızlı

Korendy Müşteri hizmetleri her sorunuza içtenlikle cevap verir. Korendy ürün satmak yada para kazanmak amacıyla sizi yanıltmaz. Korendy için en önemli hedef sizlerin doğru ürünleri kullanıp, fayda görmeniz ve memnun kalmanızı sağlamaktır.

Ayrıca, Korendy sadece ürün satmadan önce değil, sattıktan sonra da en samimi şekilde yardımcı olmayı prensip edinmiştir. Korendy müşteri memnuniyeti için bu sayfaya göz atabilirsiniz.


Sadece en seçkin kore kozmetik cilt bakım ürünleri

Sadece En Seçkin Ürünler 

Korendy Türkiye ürünleri belirlerken çok titiz bir şekilde çalışır. Her markanın bütün ürünlerini satmak yerine, en iyilerini seçer ve sonra Korendy ekibi ile test eder. Ürün seçerken ayrıca aşağıdaki kriterleri mutlaka göz önünde bulundurur:

  • İçerikleri saf ve zararsız mı? 
  • Hayvanlar üzerinde deney yapılmış mı?
  • Ürünler Kore'de ve dünya çapında popüler mi?
  • Sonuçları gerçekten etkili mi?

 roket kargo korendy'de 1-2 günde teslimat imkanı

Hızlı Gönderim

Siparişlerinizi genelde aynı gün veya bir sonraki gün paketleyip kargoya verir, birkaç gün içinde tüm Türkiye'ye ulaştırırız. Teslimat süreleri kampanya ve yeni stok dönemlerinde değişebilmektedir.