Korendy Blog RSS
Yaşlanma Karşıtı (Anti-Aging) Kore Cilt Bakım Rehberi

Yaşlanma karşıtı (Anti-aging) bakım birçok farklı yaş grubunu ilgilendiren, önleyici bakım ve iyileştirici bakım olmak üzere iki temel bakımı kapsayan çok kapsamlı bir konu. Bu konuyu Kore cilt bakım esasları ve temel prensiplerine dayandırarak hazırladık, ayrıca sizler için olabildiğince basit, kolay anlaşılır ve doğru ürünü seçmenize yardımcı olacak şekilde tasarladık.

Okumaya devam etGeniş Gözenek ve Siyah Noktalardan Kurtulma Rehberi

Geniş gözenekler ve siyah noktalar birçok farklı cilt tipini etkileyen, sıkça karşılaşılan cilt sorunlarından biridir. Kullanılan yanlış ürünler ve yanlış bakım yöntemleri ile daha da belirgin hale gelen bu sorunlarla Kore bakımı uygulayarak nasıl baş edebileceğinizi yazımızda detaylı bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Okumaya devam et
Güneş Koruyucusu Dosyası

Güneş koruyucular sadece yaz aylarında değil tüm sene boyunca her gün kullanılması gereken, bakım rutininin en önemli adımını oluşturan ürünler. Doğru bir güneş kremi seçmek için de güneş kremlerini yakından tanımak gerekiyor. Bu kapsamda Kore cilt bakımının vazgeçilmez parçası güneş kremlerini seçerken dikkat etmeniz gereken

Okumaya devam et