🇰🇷 Seçkin Kore kozmetik markaları 🚚 1~3 günde teslimat 🍬 Sepete göre ücretsiz testerlar

Enzim ve yeşil çaylı temizleyici ile kolajen üretimini hızlandırın


Derinlemesine Bir Analiz: Yeşil Çayın Faydaları Nedir? 

Yeşil çayın ve ciltte enzimlerin kullanımının yararlarını bir arada sunan BY WISHTREND - Green Tea & Enzyme Powder Wash ile mevcut cilt bakım rutininizde nasıl bir devrim yaratabileceğiz hakkında bilgi edinmek için doğru yerdesiniz! 

Enzimlerin Cilt Bakımında Faydaları

Ciltte enzim kullanımı cildinize oldukça iyi faydalar sunar. Enzim tozu günlük yüz yıkama rutininde kullanıldığında enzimlerin aktif yararları sayesinde cildi nazikçe eksfoliye etmeye çalışırken, hassas cilt tiplerinde bile nazik davranarak zamanla daha parlak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza imkan verir.

Enzimler birçok farklı cilt bakım ürününde ve hizmetinde, özellikle de sadece cildi eksfoliye etmede ve aydınlatmada değil, bazı cilt bakım kliniklerinde anti-aging için kolajen üretimini teşvik ederek kan akışını sağlamak amacıyla kullanılır.

Yeşil Çayın Yararları

Peki yeşil çayın cildimize sağladığı yararlar neler?

Cilt bakımında yeşil çay özleri kullanırken, cildinize yalnızca harika bir sakinleştirici ve kızarıklık azaltıcı fayda sağlamakla kalmazsınız, aynı zamanda cildinize antioksidan bakımında bir destek deposu hediye etmiş olursunuz!

Yeşil Çay, yüzlerce yıldır geleneksel olarak cilt hastalıklarının tedavisinde ve cilt bakımında, tahriş ve kızarıklığı gidermek için hassas cildin rahatlamasına yardımcı olmak üzere kullanılmıştır.

Hassasiyetten, kızarıklıktan muzdarip bir cilde sahipseniz ve yaşlanma karşıtı ek faydalar arıyorsanız, yeşil çay rutininize eklemek harika bir içerik!

BY WISHTREND - Green Tea & Enzyme Powder Wash İncelemesi

Bu yüz yıkama ürünü, özellikle hassas ciltler ve tıkanmış gözenek sorunlarına sahip olan kişiler için oldukça iyi vaatler sunuyor.

  • Cildin pH seviyesini dengeler
  • Cildi nazikçe eksfoliye eder
  • Antioksidan özelliği ile cildi tedavi eder
  • Gözenekleri arındırır
  • Cildi sakinleştirir ve yatıştırır
  • A,C ve E vitaminleri içerir

yeşil çaylı cilt bakımı korendy

Ürünün Dokusu

Toz yapısıda olması bu ürününün en heyecan verici parçası. İlk bakışta, toz biraz granüler dokuda ve biraz pürüzlü görünse de, dokunulduğunda, anında ipeksi bir his veriyor. Bir tebeşir tozu gibi görünse ve hissettirse de, şaşırtıcı bir şekilde bir tebeşir tozu gibi kuru değil! Kuru halde dokunduğunuz zaman bile, asla kuru hissettirmiyor!

Kesinlikle en heyecan verici kısım, avucunuzun içine aldığınız toza su eklemek. Toz anında süte dönüşerek pürüzsüz bir hale geliyor. Bir temizlik fırçası veya sünger ile kullanıldığında, ürün çok zengin ve kabarcıklı bir köpük oluşturuyor. Bununla birlikte, yalnızca ellerinizle kullanırsanız, daha az kabarcıklı süte benzer bir yapıda kalarak temizlik görevini yerine getiriyor.

Kaynakwishtrend.com/blogglam?r=164