Dear, Klairs: 2020 Norveç Costume Dergisi Ödülleri'nde "Yılın En İyi Cilt Bakımı Markası" Seçildi!


https://www.korendy.com.tr/collections/dear-klairs-turkiye-yetkili-satis-magazasi

Dear, Klairs 15 Ekim'de düzenlenen 2020 Norveç Costume Dergisi Ödülleri'nde 'Yılın En İyi Cilt Bakımı Markası' ödülüne layık görüldü.

Costume Ödülleri, Norveç'in en büyük moda dergisi olan Costume Magazine tarafından düzenlenen, Norveç moda ve güzellik endüstrisindeki en önemli tören olarak biliniyor. Bu yıl Dear, Klairs de dahil olmak üzere toplam 10 marka 'En İyi Cilt Bakımı Markası' kategorisine aday gösterildi.

Dear, Klairs, 2016 yılından beri seçkin partnerimiz 'Soel AS' aracılığıyla Norveç pazarında yerini alıyor. Soel AS'yi yöneten ortaklarımız Suzanne Enger ve Helene Eliza, 2016 yılında yaptıkları bir röportajda cilt bakımı söz konusu olduğunda Klairs'i Norveç'te 'en iyi seçim' haline getirmeyi amaçladıklarını belirttiler. Ve hedeflerine beş yıldan daha kısa bir sürede ulaştılar.

Norveç'in en önde gelen eczanesi Vitusapotek'ten başlayan Dear, Klairs 2019'dan itibaren en popüler güzellik e-ticaret sitelerinden biri olan BliVakker gibi satış kanallarında yerini aldı. 2. kez milyonlarca satış rakamına ulaşan ürünü olan 'Freshly Juiced Vitamin C Serum' ile birlikte, 'Rich Moist Soothing Cream', markanın Norveç'te en çok satan ürünü oldu.

Dear, Klairs, bu anlamlı ödülü alarak, sadece Kore'de değil, yurtdışı pazarlarında da 'basit ama yeterli' cilt bakım ürünlerine ihtiyaç duyan ve hassas cilde sahip olan müşteriler için büyümeye devam ediyor. 

Biz de Dear, Klairs'in Türkiye'deki münhasır ortağı Korendy olarak bu seçkin cilt bakım markasını sizlerle buluşturduğumuz için gururlu ve mutluyuz.