Posta - Ödeme - İade


MİNİMUM SİPARİŞ TUTARI
Korendy'den sipariş vermek için 40TL üzerinde alışveriş yapmanız gerekmektedir. Siparişlerin hepsi şahsa özel paketlendiği ve 5 adet ücretsiz tester içerdiği için böyle bir alt sınırlama uyguluyoruz.

POSTA SÜRESİ
Roket hızında paketleme ve kargo ile siparişlerinizi genelde 1-2 iş günü sonunda Türkiye'nin her yerine ulaştırıyoruz ^_^

POSTA ÜCRETİ
Gönderi ücreti 7.90TL olmakla birlikte 150TL üzerinde ücretsiz gönderiyoruz. Kıbrıs'a yada başka ülkelere maalesef gönderi yapmıyoruz.

POSTA ŞİRKETİ
Gönderileri Yurtiçi ve UPS Kargo ile yapıyoruz.

ÖDEME YÖNTEMİ
Siparişlerinizi tamamlarken aşağıdaki ödeme yöntemlerinden birini seçebilirsiniz:

 1. Kredi Kartı, Banka Kartı yada Ininal Kart (PTT'den çıkarıp içine para yükleyerek normal banka kartı gibi internet alışverişinizde kullanabilirsiniz)
 2. Banka ödemesi (Havale / EFT) 

Peki neden kapıda ödeme yok?
Daha önce kapıda ödemeyi hizmete sunduk ve test ettik. Fakat sonuç olarak ödenmeyen bir çok siparişle karşılaştık. Bu da postada, stoklarda ve hesaplarda bir çok sorun ortaya çıkardı. Biz de bu yüzden kapıda ödemeyi durdurmak zorunda kaldık. 

  Banka Havale / EFT / Garanti ATM ödemeleriniz için hesap bilgilerimiz:

  GARANTI BANKASI
  Alıcı: Korendy Kozmetik
  Iban: TR63 0006 2000 2870 0006 2960 71
  Şube No: 287 / Hesap No: 6296071

  ZİRAAT BANKASI
  Alıcı: Korendy Kozmetik
  Iban: TR860001000424856237945001
  Şube No: 424 / Hesap No: 856237945001

  ** Ödeme yaptıktan sonra lütfen dekont resmini çekip destek@korendy.com.tr adresine gönderiniz.

  Garanti Bankası Kartsız ATM Ödemesi nasıl yapılır?

  Eğer kredi kartınız veya banka kartınız yoksa, aşağıdaki videoyu adım adım izleyerek nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Fakat Garanti Paramatik ATM ile yapacağınız ödemeler için 15 TL ekstra masraf çıkacaktır. 

  İADE ve DEĞİŞİM

  SİPARİŞ İPTALİ
  Postanız henüz gönderilmediyse siparişinizi iptal edebilirsiniz. Sipariş numarası ile bize email yazmanız yeterli olacaktır. 

  ÜRÜN DEĞİŞİMİ
  Kullanmadığınız ve açmadığınız bir ürünü 7 gün içinde değiştirmek yada iade etmek istiyorsanız sipariş numarası ile bize email yazmanız yeterli olacaktır. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

  GERİ ÖDEMELER 
  İade ettiğiniz ürünü alıp incelendikten sonra iade işlemlerinize hemen başlıyoruz.

  Soru: Kredi kartı ile ödeme yaparken İyzico kart saklama diye bişey var, bu nedir?

  Kart saklama servisiyle kartınız İyzico ödeme sisteminde saklanır. Bu sayede internet alışverişinizde güvenli ve hızlı alışveriş yapabilirsiniz. Mesela İyzico ödeme sistemi kullanan (Korendy dahil) farklı binlerce alışveriş sitesinde kart bilginizi kullanmadan alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede farklı sitelerde kart bilgisi yerine sadece telefon numaranıza gelen her alışverişe özel onay şifresini kullanmanız yeterli olur.