1 ALANA 1 BEDAVA >>> Fırsatlar için buraya tıkla 👉 🎁

%100 Orjinallik ve Memnuniyet Garantisi Sevgi dolu samimi ve hizli korendy musteri hizmetleri

Sevgi dolu, samimi ve hızlı

Korendy Müşteri hizmetleri her sorunuza içtenlikle cevap verir. Korendy ürün satmak yada para kazanmak amacıyla sizi yanıltmaz. Korendy için en önemli hedef sizlerin doğru ürünleri kullanıp, fayda görmeniz ve memnun kalmanızı sağlamaktır.

Ayrıca, Korendy sadece ürün satmadan önce değil, sattıktan sonra da en samimi şekilde yardımcı olmayı prensip edinmiştir. Korendy müşteri memnuniyeti için bu sayfaya göz atabilirsiniz.

 Orijinal güvenle alacağınız kore cilt bakım ürünleri

%100 Orijinal Güney Kore 

Bütün Korendy cilt bakım ürünleri %100 orjinal Güney Kore üretimidir ve Türkiye Sağlık Bakanlığına kayıtlıdır. 

Orjinal olduğuna nasıl inanabilirim?
İthal ettiğimiz her ürün için Güney Koreli yetkili distribütör yada markaların kendisinden ıslak imzalı fatura temin edilir. Ödeme için tutar, Güney Koreli şirket hesabına geçer. Ardından bu belgelerle gümrük müdürlüğüne gerekli beyanlarda bulunulur. 

Örneğin Wishcompany markasından aldığımız ıslak imzalı faturaya burdan göz atabilirsiniz. Bu fatura ile Kore menşesi üzerinden gümrük beyannamesi düzenlenip ithalat işlemini gerçekleştirilir. İthalat beyannamelerden birini buradan inceleyebilirsiniz. 

Ayrıca sahte ürün satıcıları hiç bir zaman Korendy gibi tester ürünü satışı yapmazlar. 

Neden?
Çünkü tester ürünler kar amaçlı üretilmediği için sahte üreticiler böyle birşey üretmek istemez. Ayrıca orjinal tester ürünleri deneyen müşteriler, tam boyu için de aynı kaliteyi bekler. Sahte ürünler bu beklentiyi karşılamaz.

Son olarak Kozmetik ürünleri mutlaka resmi bir şirketten alın!
Ürünleri şahıstan değil limited şirketi olan bir resmi şirketten alın. Bu sayede orijinallik güvenceniz ve müşteri hakkınız olur. Bunu anlamak için internet sitesinin iletişim sayfasına giderek şirket olup olmadığını kontrol edin. 

Sahte ürünlere hayır...


Sadece en seçkin kore kozmetik cilt bakım ürünleri

Sadece En Seçkin Ürünler 

Korendy Türkiye ürünleri belirlerken çok titiz bir şekilde çalışır. Her markanın bütün ürünlerini satmak yerine, en iyilerini seçer ve sonra Korendy ekibi ile test eder. Ürün seçerken ayrıca aşağıdaki kriterleri mutlaka göz önünde bulundurur:

  • İçerikleri saf ve zararsız mı? 
  • Hayvanlar üzerinde deney yapılmış mı?
  • Ürünler Kore'de ve dünya çapında popüler mi?
  • Sonuçları gerçekten etkili mi?


korendy kozmetik ozgur bedava tester secimi

Özgür Tester Seçimi

Korendyde denemek istediğiniz ürünü satın almadan önce tester halini ücretsiz sipariş verebilir ve deneyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için tester dünyası sayfasını okuyabilirsiniz.


 roket kargo korendy'de 1-2 günde teslimat imkanı

Roket Hızında Gönderim

Korendy Türkiye siparişlerinizi en kısa sürede paketleyip kargoya veriyoruz. Mesela siparişinizi hafta içi öğleden önce verdiyseniz, akşam üzerinde topluca kargoya veriyor ve genelde ertesi iş gününde ulaştırıyoruz.