Seçkin Kore Kozmetik Markaları 🚚 1-4 Günde Teslimat 🍬 Seçilebilen Tester Ürünler

By Wishtrend - Acid-duo 2% Mild Jel Temizleyicisi incelemesi


By Wishtrend’in yepyeni Acid-duo 2% Mild Jel Temizleyici’si cilt kusurlarınızın su ile akıp gitmesine yardımcı oluyor! 

Geçtiğimiz son bir kaç oldukça yoğun ve hızlı geçti. Birçok harika ürünün piyasaya çıkışı ile birlikte, yenilikleri takip etmek ve hangilerini istek listelerimize ekleyeceğimize karar vermek birazcık zorlaşabilir.

Cilt ile uyumlu düşük pH değerine sahip olan, çok korkulan irritanlar (tahriş edici ajanlar) bulundurmakla beraber cildi ölü hücrelerden arındıran, bakterileri yok ederek ve cildi sivilcelerden arındırarak pürüzsüz bir etki sağlayan yepyeni bir temizleyici.

Eğer bunlar kulağa tam size göre geliyorsa, okumaya devam edin çünkü en yeni By Wishtrend temizleyici hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizce anlatmaya devam edeceğiz!

By Wishtrend’den yepyeni Acid-duo 2 Mild Jel Temizleyici

By Wishtrend’in yepyeni Acid-duo 2 Mild Jel Temizleyici

Cilt Bariyerine Zarar Vermeden Mikroplardan Kurtulun!

Birçoğumuz tıkanmış gözenekleri açmaya, cildi ölü hücrelerden arındırmaya ve derinlemesine temizliğe yardım eden güçlü içeriklerden oluşan, düşük pH değerine sahip, aynı zamanda içerisinde sülfat, esansiyel yağlar, parfüm ve renklendiriciler bulundurmayan “o” temizleyiciyi bekliyordu!

Bu temizleyici sadece temizleme ve cildi ölü hücrelerden arındırmaya değil ayrıca formülünde en reaktif içerikleri saf dışı bırakarak tahriş ve hassasiyeti en aza indirmeye odaklanan bir ürün. Bu adeta her tür kirlilikle mücadele etmeye çalışan hassas ciltlerin rüyalarının gerçeğe dönüşmesi anlamına geliyor! Bu nazik jel temizleyici, sivilceleri ve akne lekelerini iyileştirmek için harika bir çözüm yolu sunarken, aynı zamanda en önemli cilt sorunlarından ikisine de yardımcı olur: kuruluk ve yağlanma. 

By Wishtrend Acid-duo 2% Mild Jel Temizleyici

İsmini içeriğinde bulunan LHA ve PHA ikilisinden (her biri %1 oranında bulunmaktadır) almaktadır. Bu ürün capryloyl salisilik asit formunda BHA’nın yerini alan LHA ile gluconolacton formundaki PHA’nın AHA’nın yerine kullanılmasıyla cilt için daha az iritasyon sunar.

LHA cildin normal şartlardaki pH seviyesine çok yakın bir değer olan 5.5 değerindedir. BHA gibi kirleri yüzeye çekip çıkarmak amacıyla kademeli olarak ve yavaşça cilde nüfuz eder ve cildi nazikçe eksfoliye eder. Fakat BHA ve glikolik asit kadar derinlere nüfuz etmediğinden, tıkanmış gözeneklere harika bir çözüm sunarken daha nazik davranır ve cildi tahriş etmez.

Bir AHA türevi olan PHA, benzer etkiler sağladığı AHA’dan çoklu hidroksi grupları ve daha büyük moleküllere sahip olması nedeniyle daha fazla nemlendirme sağlarken, cildi daha az tahriş eder. Sadece cildin ölü hücrelerden arındırılmasına yardımcı olmakla kalmaz ayrıca cildi nemlendirir.

Cilde Faydaları

Cilt yüzeyini eksfoliye etmenin yanı sıra, içerdiği antibakteriyel özellikler sayesinde akne ve kirliliğe karşı savaşır, cilt tonunu eşitler, berraklık sağlar ve için harika bir peeling görevi görür.

Nem çekerek ve nem kaybını önleyerek cildin nemlendirilmesine katkıda bulunur. LHA+PHA ikilisi anti bakteriyel ve anti-enflamatuar özellikleri sayesinde cildin daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur.

Acid-duo Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Öteki eksfoliasyon görevi gören içeriklerle beraber kullanımından kaçınılmalıdır. Haftada 2-3 kez kullanımı ile cilt derinlemesine temizlenerek bakterilerden arındırılır, tedavi edici özellikleri ile cilt dokusunda iyileşme sağlanır. Sonrasında rutininizi uygulayınız.

Acid-duo Temizleyici Nasıl Kullanılır?

İlk izlenimler

Hepimizin beklediği jel temizleyici!
Jay, Wishtrend TV’de yapımcı

"Klairs köpük temizleyici hem benim her zaman kullandığım günlük temizleyicim hem de Wishtrend müşterilerimizin en çok sevdiği temizleyici oldu. Çok nazik ve yumuşacık köpük yapısıyla hem gündüz hem gece kullanımı için harika bir günlük temizleyici oldu, hiçbir şey ondan daha iyi olamaz gibi görünüyordu.

Ama sonra Acid-duo temizleyici geldi. By Wishtrend nazik ama etkili eksfoliye edici temizleyici ile (akneye eğilimli ciltlerde dahi harika etki gösterecek) müşterilerimize sürpriz yapacak. Bu formüle, estetiğe, cildimin temizlenmesine ve yenilenmesine daha ilk örneği denediğim andan itibaren hayran kaldım!"


Hem sabah hem de gece kullanmak için mükemmel bir temizleyici! 
Bob, Wishtrend TV’de yapımcı

“Jel temizleyicilerin her zaman büyük bir hayranı oldum ve jel temizleyiciler söz konusu olduğunda gururla söyleyebilirim ki Wishtrend’in yeni jel temizleyicisi HARİKA. Hem gece hem de sabah olmak üzere iki kez kullanıyorum. Hassas ciltli olduğumdan her zaman nazik fakat işini iyi yapan temizleyiciler arıyorum. İlk kez denediğimde formüle bayıldım ve birkaç kez daha denedikten sonra sonuç cildimin artık daha az pul pul olması! Müşterilerimizin onu denemesi için sabırsızlanıyorum." 

Wishtrend Markası Hakkında

Birçoğunuzun bildiği gibi, Wishtrend sahip olduğumuz markaların en sevilenlerinden biri. Pek çoğunuz bugüne dek piyasaya sürülmüş olan By Wishtrend ürünlerinden övgüyle bahsettiniz. Az ama öz felsefesinin harika bir örneği olarak, az fakat çok iyi formüle edilmiş efektif ürünler geliştiren bir marka.

Harika içerikler, etkili formülasyonlar, sade ve çoğu cilt tipi için etkili olabilecek temel ürünler geliştirmek By Wishtrend’in ana hedefi. Mandelic Acid Prep Skin Water, en çok satan Vitamin C Serumu ve maskesi, TECA krem, enzyme wash ve vitamin krem gibi ürünler bu amaç doğrultusunda geliştirildi. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan akne patchlerini takiben, By Wishtrend şimdi sizlere yeni bir jel temizleyici sunuyor.

Kaynak: wishtrend.com/blogglam?r=1702