1 ALANA 1 BEDAVA >>> Fırsatlar için buraya tıkla 👉 🎁

Akne İzlerinden Nasıl Kurtulurum?


Kuru cilt, hassasiyet ve aknelerden muzdarip olduğumuzda, sadece sivilcemizi iyileştirmede etkili olmayacak, aynı zamanda tahrişi ve irritasyonu azaltacak, gözeneklerimizi tıkamadan kuruluğu geçirecek bir cilt bakım ürünü bulmak gerçekten zor.

Bu yüzden sizler için By Wishtrend - Teca % 1 Barrier kremi denedim ve tecrübelerimi paylaştım.

By Wishtrend - Teca 1% Barrier Cream 30ml

Ürünün Vaatleri

By Wishtrend - Teca 1% Barrier Krem kolajen sentezini sağlayarak hasarlı cildin yenilenmesine yardım eder.

  • Akne izlerinin oluşumuna engel olur ve ciltte meydana gelmiş olan pigmentasyonu azaltır, lekeleri aydınlatır
  • İçeriğinde, bir merhemde bulunabilecek Centella miktarına eşit oranda Centella içerir
  • Kuruluğu ortadan kaldırır
  • Cildin koruyucu tabakasını onararak yeniden sağlığına kavuşturur
  • Cilt iyileşmesini hızlandırır
  • Zayıf düşmüş cildi güçlendirir
  • İrrite olmuş cildi sakinleştirir
  • Akne izlerinin iyileşmesini hızlandırır

Ürünün dokusu

İlk görünüşte cilt yüzeyinde kalın bir tabaka olarak kalacağını varsayacağınız oldukça kalın bir krem gibi görünüyor. Fakat bununla birlikte, kremi yüzünüze uyguladıktan sonra, cilde verdiği hafif hisle birlikte her yere eşit bir biçimde dağılıyor.

Cilt üzerinde çok ince bir şekilde yayılıyor ve neredeyse hiçbir ağırlık hissettirmiyor. Kremin bu özelliği gözenekleri tıkamayacağına dair güvence hissi verdiği için çok hoştu.

Sonuç

Cildim bu kadar travmatik bir durumda olduğu için By Wishtrend Teca% 1 Barrier Krem'in cildime ne kadar iyi geldiğini görmek beni çok heyecanlandırdı. Kremi, gece cilt bakımı rutinimin son adımı olarak, günde bir kez olmak üzere uyguladım.

Kuru cilt, sivilce ve kızarıklık gibi en çok endişe duyduğum sorunlara karşı cildime ince bir tabaka uygulayarak kullandım.

Bir gece, cildimin kuruluk nedeniyle çatlamadığını, daha iyi göründüğünü ve kızarıklığın azaldığını fark ettim. Sivilcelerim yine duruyordu fakat bu kremi kullandığımdan beri hiç yeni sivilce çıkarmamıştım.

Bu mucizevi kremi üç hafta boyunca her gün kullanmaya devam ettim. Ve mutluluk duyarak söyleyebilirim ki bu ürün cilt üzerine tüm vaatlerini yerine getiriyor. Cildim, özellikle de asıl endişe duyduğum bölge olan yüzümün merkezi artık bu sorunları geride bıraktı.

Kızarıklıklarım geçti, cildim artık pul pul olmuyor, çok nadir sivilce çıkarıyorum ve çıkan sivilcelerim de çabucak iyileşiyor. Bu krem yüzümü tahriş etmediği gibi gözeneklerimi de tıkamadı.

Sonuç olarak bu ürünün tam da kuru, hassas ve akneye meyilli cildimin ihtiyaç duyduğu ürün olduğunu söyleyebilirim!

Herhangi bir soruna neden olmadan bana vaat ettiği her şeyi yerine getirdi. Son zamanlarda cildimin yaşadığı kötü durumu düzeltişi ile gece rutinimin yıldızı oldu. Düzenli kullanımım ile gelecek aya kadar cildimi eski sağlıklı günlerine kavuşturacağına eminim.

Kaynak: wishtrend.com/blogglam?r=210