Hoşgeldin Korendy Türkiye


Sevgili Korendy Ailesi,

Ve sonunda Korendy Türkiye sitemiz olan korendy.com.tr yi açtık. Artık gümrük ve bekleme derdi olmadan en seçkin Kore cilt bakım ürünlerine birkaç gün içinde kavuşabilirsiniz.

Uzun süredir bize vermiş olduğunuz destek bizim için çok büyük bir motivasyon oldu. Korendy.com üzerinden satış yaparken sizin gibi çok değerli ve anlayışlı arkadaşlarla tanışma imkanımız oldu. Bu yüzden hepinize çok minnettarız.

Bu süreçte kozmetik ve cilt bakım ürünlerini ithal etmenin ne kadar uzun sürdüğünü, ne kadar büyük bir çile olduğunu ve ayrıca ne kadar yüksek maliyetli olduğunu öğrendik.

Her markanın her ürünü etkili olmadığı için Korendy Türkiye olarak çok titiz bir çalışma yaparak en sağlıklı ve en etkili cilt bakım ürünlerini sizin için seçtik ve seçiyoruz. Şuan ürün çeşidimiz fazla olmasa da, bunu devamlı artırmaya çalışıyoruz.

Ayrıca seçtiğimiz ürünlerin özellikle vegan, cruelty-free (hayvanlara eziyetsiz), parabensiz ve doğal içerikli olmasına çok özen gösteriyoruz.

Sözü fazla uzatmadan, mütevazi açılış indirimi olarak ilk 50 kişiye 20TL indirim kuponu hazırladık. "ACILISAOZEL20TL" indirim kodunu ödeme ekranında kullanarak 20TL indirim kazanabilirsiniz.

Artık Türkiye'den Sevgilerle ^_^
www.korendy.com.tr
Korendy Kozmetik Türkiye